Elzab K10 – mnóstwo możliwości w kompaktowej obudowie!

Kasa fiskalna Elzab K10 już od kilku lat znajduje się w ofertach dystrybutorów technologii sprzedaży. I nadal jest to jeden z najpopularniejszych modeli, który krajowi podatnicy doceniają nie tylko za praktyczną funkcjonalność, ale także za kompaktowe gabaryty. Ponadto, urządzenie rejestrujące marki Elzab występuje w różnych wariantach. Przedsiębiorca może np. wybrać wersję kolorystyczną kasy fiskalnej K10.

Warianty technologiczne i kolorystyczne

Zacznijmy od tego, co można wybrać przy składaniu zamówienia na Elzab K10. W przypadku tego urządzenia mamy do czynienia z naprawdę sporą wariantywnością. Po pierwsze, popularny model polskiego producenta występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Do wyboru są następujące warianty: biało-pomarańczowy, czarno-pomarańczowy, szaro-zielony, szaro-jasnoszary, biało-zielony, różowo-biały. Innymi słowy, pod względem kolorystyki Elzab K10 można bez problemu dopasować do barw kojarzonych z konkretnych przedsiębiorstwem, ewentualnie do wystroju wnętrza w siedzibie firmy.

Jeżeli zaś idzie o wersje technologiczne urządzenia… oprócz podstawowego wariantu, model K10 występuje również w konfiguracji Plus oraz Plus Plus. W obydwu przypadkach kasa obsługuje dodatkowe interfejsy komunikacyjne, służące do bezprzewodowej wymiany danych z innymi elementami firmowego systemu. Co za tym idzie, Elzab K10 można wyposażyć zarówno w moduł Wi-Fi, jak i Bluetooth czy GPRS.

Pierwsza kasa z panelem dotykowym

Przy omawianiu tego urządzenia marki Elzab trudno nie wspomnieć o innowacyjnym rozwiązaniu, które pojawiło się w modelu K10. Chodzi oczywiście o kolorowy panel dotykowy, wykorzystywany przez użytkownika do zarządzania funkcjami kasy. Warto też podkreślić, że Elzab K10 była w ogóle pierwszym urządzeniem rejestrującym na polskim rynku, w którym pojawił się taki ekran kasjera. Dziś już kilka innych modeli posiada podobne panele, niekiedy nawet większe. Trzeba jednak oddać kasie fiskalnej krajowego producenta, że pod tym względem była naprawdę innowacyjnym rozwiązaniem technologicznym.

Predyspozycje do pracy mobilnej

W przypadku Elzab K10 niemal na każdym kroku można zauważyć, że ta kasa fiskalna było tworzona z myślą o prowadzeniu sprzedaży również w trybie mobilnym. A świadczą o tym nie tylko kompaktowe gabaryty tego urządzenia rejestrującego. Elzab K10 może się również pochwalić dwukomponentową obudową, która gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, np. wilgoci. Ponadto, do tego modelu dostępne są różnorodne akcesoria, sprawdzające się m.in. podczas pracy w terenie. Elzab K10 można wyposażyć zarówno w etui lub torbę, jak i zestaw do montażu w samochodzie lub przewód zasilania samochodowego 12V.

 

Co jeszcze zaoferuje przedsiębiorcy ta kasa fiskalna z panelem dotykowym? Na pewno wygodne, bezpieczne i oszczędne archiwizowanie ważnej dokumentacji. Elzab K10 jest bowiem urządzeniem, które wyposażono w moduł elektronicznej kopii paragonów. Ponadto, kasa szybko wystawia wszystkie dokumenty oraz umożliwia skonfigurowanie do 15 skrótów (wyświetlanych na klawiaturze ekranowej).

One Reply to “Elzab K10 – mnóstwo możliwości w kompaktowej obudowie!”

  1. To chyba pierwsze urządzenie fiskalne, które tak naprawdę zwróciło moją uwagę. I jak widać, nie tylko mnie nie dziwi, dlaczego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *