Najmniejsza, ale na pewno nie najsłabsza… drukarka Temo HS EJ

W ofercie Posnet można dziś znaleźć bardzo zróżnicowane drukarki rejestrujące. Listę tych urządzeń otwiera model Temo HS EJ – zdecydowanie najmniejszy i najlżejszy. Kompaktowa konstrukcja tej drukarki fiskalnej nie oznacza jednak, że posiada ona słabe parametry użytkowe. Wręcz przeciwnie! W przypadku Posnet Temo HS EJ zadbano o to, aby komfort obsługi klientów szedł w parze z bogatą funkcjonalnością.

Komunikacja z komputerem lub terminalem POS

W standardowej wersji Posnet Temo HS EJ do dyspozycji użytkownika jest popularny interfejs komunikacyjny USB. To przy jego pomocy drukarka może współpracować z komputerem lub terminalem komputerowym, który zostanie wdrożony w firmie. Niemniej jednak, do tego modelu dostępne jest także bardzo praktyczne rozszerzenie podstawowej funkcjonalności. Mianowicie, drukarkę Temo HS EJ można zamówić w wariancie z modułem Bluetooth. W takim przypadku urządzenie zaoferuje nie tylko wybór odpowiedniego interfejsu komunikacyjnego: USB lub bezprzewodowego. Drukarka Posnet, wyposażona w standard wymiany danych Bluetooth, sprawdzi się doskonale np. podczas prowadzenia sprzedaży w trybie mobilnym.

Programowanie i obsługa bazy PLU

Jak powszechnie wiadomo, każda drukarka fiskalna pokazuje pełnię swoich możliwości dopiero wtedy, gdy zostanie połączona z komputerem oraz oprogramowaniem sprzedażowym. Podobnie jest w przypadku Posnet Temo HS EJ. Jednakże, przy omawianiu tego urządzenia trzeba zaznaczyć, że zostało ono wyposażone w 2 protokoły komunikacyjne. Ma to bowiem duże znaczenie przy wyborze odpowiedniego narzędzia informatycznego dla firmy. A pisząc wprost, drukarka Temo HS EJ może współpracować z wieloma popularnymi programami, które służą do zarządzania handlem bądź magazynem.

Osobną kwestią jest to, że model marki Posnet oferuję obsługę rozbudowanej bazy towarowej. Po wcześniejszym zdefiniowaniu produktów i usług w oprogramowaniu sprzedażowych, drukarka będzie mogła współpracować nawet z 100 000 PLU. Dodatkowym udogodnieniem dla podatników jest to, że Temo HS EJ drukuje paragony z długimi nazwami zdefiniowanych pozycji towarowych – nawet do 40 znaków.

Drukarka z kopią elektroniczną i wydajną baterią

Użytkownicy Posnet Temo HS EJ szybko zapomną o tym, że kiedykolwiek istniało coś takiego, jak przechowywanie kopii paragonów w formie papierowej (na zadrukowanych rolkach termicznych). To urządzenie automatycznie zapisuje ważne dane na karcie pamięci microSD. A kiedy wspomniany nośnik zostanie zapełniony, wystarczy go zastąpić kolejnym. Moduł elektronicznej kopii paragonów przyczynia się także do obniżenia kosztów eksploatacji oraz sprawia, że dokumentacja firmowa jest znacznie bezpieczniejsza.

Sami widzicie, że mamy do czynienia z naprawdę wydajnym i praktycznym urządzeniem fiskalnym. A jeśli jeszcze dodamy do tego, że drukarka Temo HS EJ nie tylko posiada wytrzymały akumulator oraz szybki mechanizm termiczny, ale także pozwala na wystawianie faktur VAT i umożliwia umieszczanie grafik czy kodów 2D na paragonach, otrzymamy bardzo ciekawą propozycję technologiczną dla polskich przedsiębiorców. Z pewnością jest to urządzenie warte swojej ceny, która zresztą też nie przytłacza.

One Reply to “Najmniejsza, ale na pewno nie najsłabsza… drukarka Temo HS EJ”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *